Úvod O firme O firme Obytné domy O firme

Kontaktujte nás
pre kalkuláciu úspor

Kontakt

0903 248 838

Zabezpečujeme komplexné vyregulovanie vykurovacieho systému, ktoré pozostáva z:

V prípade záujmu zabezpečíme dodávku a montáž pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov (PRVN). Pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov je elektronický prístroj, ktorý vyhodnocuje množstvo tepla vyžarovaného radiátorom. Zaznamenáva kumulovanú hodnotu spotreby tepla od ľubovoľne stanoveného dňa odpočtu. V pomerovom rozdeľovači nákladov sa pred montážou nastaví elektronika tak, aby zohľadňovala typ a veľkosť radiátora, na ktorom je osadený. Vyhodnotenie množstva tepla vyžarovaného radiátorom je založené na porovnávaní referenčnej teploty v miestnosti s teplotou radiátora. Pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov nemeria spotrebu tepla v GJ, to znamená, že blikajúce číslo na displeji nie je spotreba tepla v GJ, ale hodnota spotreby vyjadrená číslom.

Po výpočte spotreby tepla sa zohľadňuje aj nepriaznivá poloha miestností v ktorej je radiátor osadený (izby na najvyššom podlaží, nad nevykurovaným suterénom, a pod.). Čím viac je vlastník bytu aktívny a mení nastavenú teplotu podľa okamžitých podmienok, tým viac bude vo vyúčtovaní vidieť úsporu tepla, ktoré v skutočnosti v byte spotreboval.

ČO JE VYREGULOVANIE ROZVODOV ÚK?

Hydraulické vyregulovanie znamená nastavenie prietokov vykurovacej vody v celej vykurovacej sústave priamoúmerne k tepelným stratám miestností. Do každej vetvy ležatého rozvodu a do každej stúpačky prichádza potrebné množstvo tepla podľa projektu vyregulovania. Hydraulické vyregulovanie vykurovacej sústavy má niekoľko úrovní :

E-mail:
asvtherm@asvtherm.sk

Mob.: +421 903 248 838
Mob.: +421 911 320 117
Mob.: +421 903 461 775

ASV THERM s.r.o.
Púchovská 8
83106 BRATISLAVA - Rača 35

TEL.: +421/2/4488 1224
FAX: +421/2/4488 8036

Copyright © 2016 asvtherm.sk. Všetky práva vyhradené.

Vyregulovanie

Rodinné domy

Novostavby / Bytové domy / Administratívne budovy

Rozvody

Solárne systémy

Predaj tovaru

Vyregulovanie